Vítejte v Nymburce

Klidná lokalita s výhodami okresního města

Nabízí klidné bydlení s výbornou dostupností všech městských služeb od rozsáhlé sítě obchodů a nákupních center, přes potřebné instituce jako banky, úřady, nemocnice apod. až po nepřeberné množství kulturního a sportovního vyžití.

Nymburk se rozkládá po obou březích řeky Labe, v úrodné části středního Polabí, a poskytuje tak jedinečné přírodní scenérie ať už přímo v Nymburce nebo v jeho nejbližším okolí. Lokalita je vyhledávaná kvůli bohatému sportovnímu a klulturnímu vyžítí, velice oblíbená je cyklostezka podél Labe nebo pěší i cyklo výlety do okolí, dále např. sportovní centum pro přípravu vrcholových sportovců, mezinárodně proslulý basketbal ale i spousta lokálních sportovních klubů.

Město je bohaté na historické památky, je spojeno se spoustou zvučných jmen, na své si jistě přijdou milovníci kultury díky městskému divadlu, kinu, vlastivědnému muzeu, velkému množství individuálních kulturních akcí ale i rozsáhlé sítě restaurací, kaváren, čajoven a atd. Za zmínku jistě stojí i proslulý Nymburkský pivovar.

Zajímavasti o městě:

Zobrazit místo Nové byty Nymburk na větší mapě.